Робоче дзеркало Балтбет

Як відомо, діяльність онлайн букмекерів (за винятком ряду контор, які отримали-таки ліцензію) в Росії заборонена. Балтбет, однак, в список виключень поки не входить, а тому при спробі зайти на сайт своєї БК, Беттер отримує ні що інше, як повідомлення про блокування ресурсу. Саме такий шлях обрав Роскомнадзор, щоб позбавити нелегального букмекера природного припливу гравців — і треба сказати, йому це багато в чому вдалося.

Висновок, здавалося б, напрошується тільки один — ставити в наземних пунктах прийому ставок (благо у Балтбет їх достатньо в будь-якому місті Росії). Однак ж немає: Беттери, які полюбили саме онлайновий беттинг, знаходять безліч способів обходу блокування — і таки потрапляють на заборонений сайт. Ряд гравців за замовчуванням користуються «цибулинних» браузером Tor, інші встановлюють в улюблений хром VPN-розширення, треті возяться з проксі … І всі ці способи, звичайно, хороші, однак підходять вони швидше для технічно підкованих гравців.

Ті ж Беттери, що не можуть похвалитися вмінням орієнтуватися в Інтернеті, користуються четвертим способом — використовують Baltbet дзеркало. Цей спосіб найбільш простий з усіх перерахованих: він не вимагає ні установки додаткових програм, ні оплати платних VPN-сервісів, ні настройки мережі. По суті, все, що потрібно гравцеві, щоб зайти на сайт Балтбет через дзеркало — це знати особливий доменну адресу, поки що ні знайдений Роскомнадзором, і через нього отримати повний доступ до вмісту заблокованого сайту.

Зазвичай букмекер реєструє відразу кілька додаткових доменних адрес (дзеркал), як раз на випадок відсутності доступу до основного сайту. І кожне дзеркало Балтбет є повну копію головного ресурсу — всі сайти використовую одні і ті ж бази даних. Для самого гравця це означає лише одне: і дзеркало, і головний сайт не тільки будуть виглядати абсолютно ідентично, але і матимуть однаковий функціонал. Перейшовши на дзеркало бк Балтбет Беттер зможе точно так же зайти в свій ігровий аккаунт, вивести з нього гроші і зробити нові ставки.

Зрозуміло, Роскомнадзор теж періодично натикається на дзеркала і тут же їх блокує. Відповідно, проблема з доступом до сайту може повторитися. І замість того, щоб в черговий раз переривати Інтернет в пошуках нових дзеркал, ви можете знову зайти на цю сторінку і перейти на бк Baltbet, дзеркало сайту якій завжди можна знайти за посиланням вище.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *