Робоче дзеркало Betfair

У тому, що гравці вважають за краще британську контору Betfair багатьом вітчизняним і закордонним брендам, немає нічого дивного. Біржі ставок цієї контори досі немає аналогів, та й в усьому іншому: від коефіцієнтів до лінії бетфаір впевнено тримається в топі. Ось тільки грати в британській конторі для російських гравців стає все складніше, і справа тут навіть не в політиці самого букмекера, а у вітчизняному законодавстві. А згідно з останнім, контора зараховується до нелегальних, і доступ на її сайт стабільно перекривається залізною рукою Роскомнадзора.

Чи не найефективнішим засобом виявляється і дзеркало Betfair — копія основного ресурсу, яка здатна повністю замістити собою заблокований офіційний сайт. Незважаючи на те, що Беттери знайшли-таки робочий «дзеркальний» сайт контори, повертають собі втрачений доступ до ігрових рахунках, щастя їх триває недовго. Адже кожна нова спроба букмекера відкрити нашим гравцям вхід на сайт присікається все тим же Роскомнадзором — і дзеркала контори незабаром опиняються точно так же заблокованими.

Останні поправки так і взагалі заборонили навіть публікувати посилання на дзеркало бетфаір і будь-яких інших нелегальних букмекерів у відкритому доступі. І улюблений усіма Google виводить стражденних Беттери куди завгодно, але тільки не на потрібний їм сайт. Ось і виходить, що дзеркала у контори начебто є, але відшукати щось в контрольованому Роскомнадзором інтернеті не представляється можливим. Тому гравцям залишається лише виводити гроші зі своїх акаунтів і відправлятися на пошуки букмекерів, в Росії не заблокованих.

Такі, як не дивно, все-таки є: п’ятірка найбільших вітчизняних букмекерів вирішила не йти проти закону і отримати ліцензію ФНС, до якої у бк Betfair руки, на жаль, не дісталися. Тому на даний момент Роскомнадзор не блокує лише сайти цих букмекерів: 1хставка, Вінлайн, Ліга ставок, Леон, 888. Клієнтам цих контор не доводиться в паніці шукати, як для заходу на Betfair, дзеркало сайту, адже вони не бачать банера «Доступ обмежений» . І хоча б ця впевненість в тому, що сайт контори буде доступний в будь-який час, додає легальним бк очок в очах Беттери.

А ось спокійно грати в улюбленій бк бетфаір гравці зможуть, ймовірно, лише тоді, коли букмекер отримає російську ліцензію — не раніше.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *