Робоче дзеркало Фонбет (Fonbet)

Судячи з законодавством, у російського уряду поки не склалося єдиної думки з приводу діяльності букмекерських контор. Адже якщо в «онлайні» будь-які ставки спокійно приймаються сотнями ППС, то на подібну ж діяльність букмекерів в інтернеті Роскомнадзор чомусь накладає вето. Не вдалося уникнути заборони і такою популярною БК, як Фонбет, тому гравці цієї контори періодично стикаються з проблемами доступу на її офіційний сайт.

Чи варто говорити, що всі ці блокування сильно ускладнюють життя Беттери? Так, в один прекрасний день можна заскочити на сайт Фонбет і замість звичного інтерфейсу побачити повідомлення, мовляв, цей домен заблокований. І часто трапляється так, що саме в цей момент гравцеві найбільше потрібен доступ до особистого кабінету. Наприклад, ось-ось почнеться важливий матч, час прийому ставок закінчується, а тут — на тобі, Роскомнадзор втрутився.

Щоб не витрачати дорогоцінні хвилини на пошуки запасних доменів, адреси яких букмекер змушений періодично міняти, варто завжди тримати під рукою робоче дзеркало букмекерської контори Фонбет.

Таке дзеркало являє собою той же самий сайт, тільки скопійований на інший домен. Ніякої різниці в дизайні ресурсу або в його функціонал гравець не побачить. Зайти в особистий кабінет БК Фонбет дзеркало дозволить під тими ж логіном і паролем, з якими Беттер реєструвався в перший раз. У самому кабінеті також все залишиться як і раніше, адже бази даних використовуються всі ті же.Сохранітся статистика ставок, не зміниться рахунок аккаунта, не зіб’ють платіжні дані.

Все залишиться звичним, крім адреси сайту в рядку браузера. Але не варто звикати до якогось певного дзеркала, адже, поки в Росії існує заборона на онлайн-діяльність букмекерських контор, їх запасні домени також будуть розшукуватиметься і блокуватися.

Ми регулярно моніторимо всі зміни в роботі дзеркал популярних букмекерських контор. Тому з цієї сторінки завжди можна буде з успіхом перейти на Фонбет, дзеркало сайту якого кожен день перевіряється на актуальність. Просто варто прийняти той факт, що, поки діяльність букмекерів в рунеті вважається нелегальною, спокійно грати на ставках не вийде. Періодично доведеться стикатися з блокуваннями і заборонами, який приносять в неспокійне життя Беттери ще більшу порцію адреналіну. Зрозумілим є одне: як би не лютував Роскомнадзор, гравці завжди знайдуть спосіб вийти на сайт улюбленої букмекерської контори і зробити чергову ставку.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *