Робоче дзеркало Marafon

Є щось забавне у вітчизняному законодавстві: наприклад, той факт, що «Роскомнадзор» витрачає всі свої сили на пошук і закриття сайтів онлайнових букмекерських контор, але за ті мі ж букмекерами в реальному житті чомусь ніхто не полює. Правда, ситуація тут же перестає бути кумедною, як тільки Беттер замість звичного сайту Марафон Бет, отримує виникло на екрані повідомлення про блокування даного ресурсу. Впасти від цього в паніку цілком реально, але ось здаватися однозначно не варто.

І гравці, і сама букмекерська контора вже давно придумали десяток способів обходу подібних блокувань. Для тих, хто не хоче возитися з VPN, встановлювати в браузер незрозумілі плагіни і страждати про повільність «Tora», існує швидкий і простий спосіб вийти на закритий сайт.

Для цього достатньо лише відшукати робоче дзеркало БК Марафон. Варто розуміти, що навіть пошук такого запасного ресурсу забирає дорогоцінний час: частина дзеркал можуть також виявитися заблоковані, частина загубиться десь в результатах пошуку. Тому краще завжди мати під рукою готову посилання на потрібний ресурс.

Дзеркало сайту Марафон нічим не відрізняється від уже звичного погляду основного сайту. Як і раніше будуть доступні ставки на всі види спорту, у відкритому доступі залишаться кефи на всі події, точно так же можна буде зайти в особистий кабінет. Причому реєстрація на цьому оновленому сайті гравцю не знадобиться, адже і основний ресурс, і дзеркало Марафон використовують одні і ті ж бази даних.

Тому щоб отримати доступ до свого облікового запису та новими ставками, гравцеві буде досить ввести звичні логін і пароль. У кабінеті так само все залишиться по-старому: не відбудеться ніякого обнулення історії або фінансових даних, скільки б дзеркал ні змінив протягом своєї ігрової кар’єри Беттер.

З упевненістю можна сказати одне: дійсно спокійна гра на ставках буде можлива лише тоді, коли влада знімуть цей незрозумілий і нелогічний заборона. А до тих пір доведеться використовувати подібні махінації з дзеркалами.

А щоб посилання на чинне дзеркало букмекерської контори Марафон опинилася під рукою в потрібний момент, можна додати в закладки цю сторінку.

Скільки б разів не блокував «Роскомнадзор» чергові дзеркала цієї букмекерської контори, Беттер може бути впевнений, що Марафон запустить в мережу нові, а разом з цим оновиться і посилання на нашому сайті.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *