Робоче дзеркало Паріматч

Так уже повелося в Росії, що діяльність «офлайнових» букмекерських контор законом не заборонена, а ось онлайнових — так. Розумність такого рішення є сумнівною, однак законодавство є законодавство. І черговим способом вставляти палки в колеса російським Беттери стала масова блокування сайтів букмекерських контор. Не вдалося уникнути блокування і такої великої компанії як Парі Матч.

Природно, з таким становищем ні букмекер, ні самі гравці миритися не збираються — тому з кожним новим заблокованим сайтом parimatch, в мережі тут же з’являється його дзеркало. Адже це найбільш зручний спосіб дістатися до улюбленого, але, на жаль, заблокованого ресурсу. При наявності у сайту букмекерської контори дзеркал, Беттери не доводиться встановлювати розширення або користуватися надійним, але нестерпно повільним браузером Tor.

Дзеркало Паріматч — це, по суті, той же сайт, тільки що знаходиться в мережі під іншою адресою. Ні дизайн, ні внутрішня структура ресурсу не змінюється, тому якщо не дивитися на адресний рядок, то виникне відчуття, що ти знаходишся на звичному сайті. Гравець точно так же вводить свій логін і пароль, після чого отримує доступ до власного профілю, де збережені всі платіжні та персональні дані, повна статистика ставок, виграшів і транзакцій.

Однак часто буває так, що з легкої руки Роскомнадзора блокування основного ресурсу (або вже відомого дзеркала) виявляється для Беттери повною несподіванкою. Зазвичай такі ситуації відбуваються ще й «в самий відповідний момент». Ось один гравець збирається в останні хвилини зробити ставки на майбутній матч, або ось інший намагається дістатися до ресурсу і перекрити ті, хто програв ставки на невдалої для нього грі … Що побачать обидва Беттери в цей «щасливий» день? Правильно: «Доступ до ресурсу заблокований».

Робоча дзеркало можна шукати кілька хвилин, спотикаючись об повільний інтернет і чергові сліди діяльності Роскомнадзора. За цей час БК Парі Матч встигне закрити прийом ставок на майбутній матч, та й поточний встигне закінчитися, не залишаючи жодних шансів відігратися на лайв.

Щоб не потрапляти в такі ситуації, можна додати цю сторінку в закладки. Адже посилання на робоче Паріматч дзеркало сайту оновлюється нами моментально.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *