Робоче дзеркало Зеніт

Любиш робити ставки — люби і блокування обходити. Багато Беттери вже звикли до того, що без певного «чаклунства» на інтернет-ресурс свого букмекера вони не потраплять. Роскомнадзор вже давно вніс сайти букмекерських контор в свій чорний список, а тому при спробі туди зайти вискакує звичне повідомлення про недоступність цього ресурсу. Не змогла уникнути таких санкцій і букмекерська контора Зеніт — а тому любителі спортивних ставок з кожним днем ​​вигадують нові способи обходу блокування.

Для багатьох гравців робочим рішенням проблеми стало використання браузерів Tor або Onion, що забезпечують повну анонімність, але, на жаль, занадто повільних. Інші встановили в «штатні» браузери різні VPN-плагіни, а треті знайшли один з найпростіших способів зайти на заблокований Роскомнадзором ресурс — дзеркало сайту бк Зеніт. Такий спосіб не вимагає від гравця зайвих рухів тіла, а тому може використовуватися у випадках особливої ​​терміновості — наприклад, коли на носі найважливіший матч, ставки на який скоро припинять приймати.

Дзеркало бк Зеніт — це, можна сказати, «дубль» основного сайту букмекера, що знаходиться в мережі під іншим ім’ям, або доменом. Він виконаний в тому ж дизайні, що і головний ресурс, і використовує ті ж самі бази даних. А оскільки бази загальні, Беттер може спокійно залогінитися в конторі через дзеркало під своїм ім’ям і отримати доступ до свого звичного аккаунту. Чи варто говорити, що ніяких змін всередині самого аккаунта не буде: баланс ігрового рахунку залишиться колишнім, історія ставок збережеться, не подінуться нікуди і ті ставки, що поки «висять» в повітрі в очікуванні матчу.

Єдина відмінність полягатиме в написанні доменного імені — втім, букмекери зазвичай намагаються не сильно відходити від основної адреси, додаючи до доменного імені цифри або кілька нових букв. Якщо ж ви вже звикли грати на певному дзеркалі, то, цілком можливо, що незабаром і воно виявиться в списку заблокованих сайтів. Це нескінченний процес: букмекерська контора Зеніт створює нові дзеркала, Роскомнадзор їх знаходить і блокує, а гравці просто кочують з дзеркала і дзеркало.

Втім, знайти нові дзеркала самостійно непросто. Тому при черговому пошуку зайдіть на цю сторінку — ми щодня перевіряємо з’явилися у бк Zenit дзеркало, і оновлюємо посилання. Додайте цю статтю в закладки, щоб завжди бути готовим до чергової блокування.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *