Sportingbet дзеркало сайта

Так вже вийшло, що найвідоміший на букмекерської арені бренд Sportingbet — букмекерська контора, дзеркало якої шукають буквально півсвіту гравців. Клієнти цієї бк мають багато проблем з доступністю сайту, через те, що цей букмекер просто заборонений в половині країн світу. У Росії до пори до часу цієї проблеми не існувало, зате потім вона накрила з головою всіх Беттери: доступ до сайту Спортінгбет у нас був намертво перекритий Роскомнадзором.

Ну а наші гравці вже багато чого побачили, тому просто знизали плечима і пішли шукати дзеркало Sportingbet. І дійсно, робоче дзеркало у букмекера завжди плаває десь у відкритому доступі в Інтернеті, так що потрібно просто знати його доменну адресу. Через нього гравець отримує повний доступ до свого облікового запису на сайті букмекера і може продовжувати грати. Адже дзеркало, по суті, є просто копія офіційного веб-ресурсу Спортінгбет. Дзеркало сайту цієї британської контори було абсолютно робочим рішенням протягом декількох років.

Однак Роскомнадзор швидко просік цю фішку і став повільно, але вірно підкручувати гайки. І незабаром Беттери виявили, що знайомі їм дзеркала були внесені в список заборонених сайтів і стали недоступні, а зв’язок з букмекерів знову обірвалася. Вихід, здавалося б, очевидний — потрібно просто знайти посилання на переїхала копію сайту бк Спортінгбет. Дзеркало сайту, між тим, знайти тепер пекельно складно.

Опублікувати посилання на дзеркала нелегальних букмекерів у відкритому доступі заборонено тим же Роскомнадзором, а улюблений усіма Гугл може випадком вивести на сайт шахраїв. Та й навряд чи Беттер, що розшукує дзеркало своєї контори, має в своєму розпорядженні зайвим часом на ці пошуки. Так що проблеми з доступністю сайту букмекера значно ускладнюють життя гравцеві, а часом і позбавляють його шансу поставити на цікавий матч.

А причина всіх бід контори (і нещастя її клієнтів) дуже проста — це банальна відсутність у Спортінгбет російської ліцензії, яка видається в ФНС. Отримати її, до речі, вирішилося не так багато букмекерів, зате ті, що все-таки ліцензувалися, знайшли величезну перевагу перед нелегальними конкурентами. І з тієї ж бк Sporting, дзеркало сайту якій шукати всім вже набридло, гравці переходять в 1хставку, в Вінлайн, в Лігу Ставок або в недавно легалізувати Леон. Тут Беттери принаймні не доведеться зіткнутися c черговий блокуванням: легальні букмекери цієї «радості» позбавлені.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *