Дзеркало Winline (Вінлайн)

Роскомнадзор в останні місяці став проявляти просто аномальну активність, і багато сайтів букмекерських контор потрапили під його гарячу руку. Популярна серед вітчизняних гравців контора Winline також не змогла уникнути цієї долі і виявилася просто заблокована для всіх проживаючих в РФ. На щастя, і сам Вінлайн, і Беттери раз по раз знаходять нові способи обходити заборони і продовжувати робити ставки в режимі онлайн.

Один з найлегших варіантів отримати доступ до заблокованого сайту — це дзеркало. Вінлайн, як і будь-яка інша букмекерська контора, яка в будь-який момент може опинитися у чорному списку заборонених ресурсів, склавши руки не сидить. Компанія завжди має під рукою пару-трійку альтернативних доменних імен, за якими гравець може потрапити на звичний сайт. І при черговій блокування Winline дзеркало сайту починає здійснювати всі функції основного домену.

По суті, дзеркало — це той же самий сайт: з тим же наповненням, тими ж базами даних і тим же дизайном. Єдина відмінність між офіційним ресурсом і його дзеркалом полягає в розбіжності доменних імен. Ну і в тому, що основний сайт зазвичай вже заблокований і недоступний, а дзеркало поки не попалося в чіпкі лапи Роскомнадзора. Тому Беттери краще завжди мати під рукою парочку свіжих дзеркал.

Інакше може трапитися дуже неприємна річ: кілька хвилин до матчу, гравець вводить звичний адреса Winline — а тут на тобі. Сайт заблокований. Обхід блокування і пошук нового дзеркала займе якийсь час. І потім можна скільки завгодно проклинати Роскомнадзор і все законодавство, але якщо ставки на матч вже не приймаються, то момент упущений. Так що гравцеві варто додати цю сторінку в закладки, щоб при черговій блокування Winline дзеркало сайту не доводилося шукати з собаками.

При переході на альтернативний сайт переживати не варто. Незважаючи на те, що букмекер тепер працює під іншою адресою, всі дані Беттери як і раніше знаходяться в системі. Тому заходячи на чергове дзеркало букмекерської контори Winline, гравцеві не потрібно наново реєструватися і починати свою ігрову кар’єру з нуля. Залогінитися вдасться під звичним ім’ям і паролем, а в профілі як і раніше буде відображатися вся інформація за статистикою ігор, виплат і платіжним даними.

Навіщо Роскомнадзор займається цією безглуздою низкою блокувань — незрозуміло. Особливо з урахуванням того, що аналогічна діяльність букмекерів, які працюють в оффлайн режимі, законодавством не заборонена. Гравцям, які звикли до улюбленого Winline, залишається лише стійко чинити опір і час від часу моніторити інтернет на предмет зміни законодавства або адреси сайту свого букмекера. А швидко перейти на нове дзеркало букмекерської контори Вінлайн, Беттер завжди може з даної сторінки.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *